Zmiany w szkoleniach
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Diagnoza potrzeb dyrektorów

Przygotowując się do budowania oferty szkoleniowej na rok szkolny 2020/2021 zwracamy się z prośbą o wskazanie, które kompetencje chcieliby Państwo doskonalić w związku z pełnioną funkcją dyrektora. Prosimy o udzielenie informacji i wypełnienie kwestionariusza ankiety.

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Kwiecień 2020 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 14 1 2 3 4
week 15 5 6 7 8 9 10 11
week 16 12 13 14 15 16 17 18
week 17 19 20 21 22 23 24 25
week 18 26 27 28 29 30

Zapal Czerwoną Lampkę

Platformy

Klauzula informacyjna

Z powodu zbyt małej liczby zgłoszeń, warsztaty pt. "Doświadczenia z fizyki dla najmłodszych - cz.II", które miały odbyć się w dniu 10 marca w Wieluniu, zostały odwołane. Warsztaty te odbędą się w siedzibie WODN w Sieradzu, w dniu 24 marca o godz. 13.00.

Uprzejmie informujemy, że planowane 2 marca pierwsze spotkanie sieci współpracy młodych dyrektorów zostało przeniesione na 9 marca, godz. 11.00.

Zmiana podyktowana jest organizowanymi przez Kuratorium Oświaty w Łodzi Delegatura w Sieradzu spotkaniami nt. koronawirusa. Za utrudnienia przepraszamy.

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu zaprasza nauczycieli matematyki na warsztaty metodyczne:

Kształcenie kompetencji kluczowych na lekcjach matematyki

 

Zajęcia odbędą się w siedzibie Ośrodka: Wieluń, ul. Piłsudskiego 6, w dniu 26 marca 2020 roku, godz. 14.00

Koszt zajęć: 30 zł
Ilość godzin: 6 h

Realizator formy: Grażyna Raźniewska

Prosimy e-mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) potwierdzenie udziału w szkoleniu.

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu zaprasza nauczycieli matematyki na warsztaty metodyczne:

Kształcenie kompetencji kluczowych na lekcjach matematyki

Zajęcia odbędą się w siedzibie Ośrodka: Sieradz, ul. 3 Maja 7 w dniu
23 marca 2020 roku, godz. 14.00

Koszt zajęć: 30 zł
Ilość godzin: 6 h

Realizator formy: Grażyna Raźniewska

Prosimy e-mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) potwierdzenie udziału w szkoleniu.

Warsztaty "Jak aktywizować uczniów do pracy?" odbędą się dn. 02.03.2020r. (poniedziałek) o godz.: 14.00 w Oddziale WODN w Wieluniu, ul.Piłsudskiego 6.
Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 25.02.2020r na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer tel. 43 822 52 15.

W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami "Doświadczenia chemiczne dla najmłodszych" informujemy, że w dniu 27.02.2020r. o godz. 15.00 w WODN Oddział Wieluń ul. Piłsudskiego 6 odbędą się warsztaty o wyżej podanym tytule.
Proszę o potwierdzenie udziału do 24.02.2020 r. tel. 43 8225215; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright 2020 WODN w Sieradzu