Politechnika Łódzka proponuje

Diagnoza potrzeb dyrektorów

Przygotowując się do budowania oferty szkoleniowej na rok szkolny 2020/2021 zwracamy się z prośbą o wskazanie, które kompetencje chcieliby Państwo doskonalić w związku z pełnioną funkcją dyrektora. Prosimy o udzielenie informacji i wypełnienie kwestionariusza ankiety.

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Kwiecień 2020 Następny miesiąc
week 14 1 2 3 4
week 18 26 27 28 29 30

Zapal Czerwoną Lampkę

100-lecie niepodległości

Już w tym tygodniu na platformie www.infimat.p.lodz.pl rozpoczynamy drugą sesję w naszych konkursach:
- Konkursie Fizycznym First Step to Nobel Prize (dla szkół średnich) 8.11 - piątek
- Konkursie Matematycznym First Step to Fields Medals (dla szkół średnich) 4.11 - poniedziałek
- Konkursie wieloprzedmiotowym First step to Success (dla szkół podstawowych) 6.11 - środa

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w sesjach konkursowych tradycyjnie od 19:00.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że ze względu na liczne prośby i duże zainteresowanie maturami próbnymi zorganizowanymi przez Politechnikę Łódzką postanowiliśmy ponownie umożliwić rozwiązywanie online zadań maturalnych z matematyki poziom podstawowy i rozszerzony, z fizyki poziom rozszerzony oraz chemii poziom rozszerzony w tygodniu od 9 listopada 2019 godz 8.00 do 17 listopada godz 23:55. Wyniki będą dostępne 18.11.19 o godz 0.00

Informujemy, że każdy maturzysta może indywidualnie wziąć udział w maturze próbnej.
Jesteśmy przekonani, że udział w maturach próbnych jest bardzo dobrym sposobem na systematyczne powtarzanie materiału przed maturą.
Kolejne arkusze maturalne dostępne będą 16.12.2019 również na platformie www.infimat.p.lodz.pl

Dodatkowo przypominam o trwających konkursach z informatyki InfoSukes oraz z fizyki Piękne Doświadczenie Fascynujące Wyjaśnienie.
Termin zgłaszania prac w tych konkursach to 23.12.2019r
Regulaminy dostępne są na stronie weeia.p.lodz.pl zakładka konkursy.

Ewa Korzeniewska
Pełnomocnik ds Promocji
Dziekana WEEIA PŁ

W tym tygodniuW tym tygodniu1761