Gdy nauczyciele się nudzą 😊

Zbliża się koniec roku szkolnego, czas podsumowań nietypowych edukacyjnych aktywności dzieci przedszkolnych oraz uczniów. Powoli rozglądamy się za dyplomami uznania, wzorami podziękowań, szablonami do wykorzystania. Na takie potrzeby odpowiada niepozorna strona EduZabawy.com. To świetna, intuicyjna stronka, na której w kilka minut można wygenerować spersonalizowane dyplomy na każdą okazję oraz autorskie karty pracy. Udostępnia wiele gotowych, estetycznie dopracowanych szablonów, które można edytować, wpisując własny tekst czy dodając plik graficzny. Bez konieczności rejestracji, bez opłat. Duże ułatwienie i oszczędność czasu. Serdecznie polecam.

Na stronie https://eduzabawy.com/ mnóstwo darmowych generatory z szablonami do edycji:
 kart do globalnego czytania
 napisów na girlandach
 zakładek książkowych
 kart pracy do pisania liter i cyfr po śladzie
 zaproszeń
 dyplomów