Język angielski
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Platformy

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Październik 2020 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 40 1 2 3
week 41 4 5 6 7 8 9 10
week 42 11 12 13 14 15 16 17
week 43 18 19 20 21 22 23 24
week 44 25 26 27 28 29 30 31

Klauzula informacyjna

📣 Serdecznie zapraszam Państwa na platformę 📣
Język angielski w szkole i w domu - sieć współpracy nauczycieli języka angielskiego
Chciałabym podzielić się z Wami swoimi materiałami, ale także zaproponować wymianę pomysłów, dobrych praktyk. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy tworzyć sieć współpracy nauczycieli języka angielskiego - miejsce, gdzie możemy się zainspirować, poradzić i podyskutować.

Zapraszam wszystkich chętnych!

Napisz do mnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając swoje imię i nazwisko. Na Twój adres mailowy prześlę nazwę użytkownika (login) i hasło potrzebne do zalogowania się na platformie edukacyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli.
Naprawdę warto skorzystać z gotowych materiałów.

Do zobaczenia! Anna Zalewska

📣 Uwaga❗

Aktywne włączenie się w działania w sieci Język angielski w szkole i w domu - sieć współpracy nauczycieli języka angielskiego będzie potraktowane jako udział w formie doskonalenia zawodowego.
Warunki, które trzeba spełnić, żeby dostać zaświadczenie potwierdzające aktywowanie się i włączenie do współpracy są następujące:
1. Dokonaj minimum 2 wpisów na forum (aktywność na forum) – pierwszy warunek. ✔
2. Prześlij na platformę samodzielnie opracowane przez siebie materiały, którymi chciałabyś / -łbyś podzielić się z innymi uczestnikami sieci – drugi warunek. ✔

Copyright 2020 WODN w Sieradzu