Doradcy

e masierowskaJestem młodym nauczycielem z ogromnym zasobem pozytywnej energii i zaangażowania do pracy. Uwielbiam swoją pracę, a sztuka jest moją pasją. Prowadzę lekcje plastyki w klasach IV-VII, kreatywne zajęcia plastyczne oraz koło plastyczne dla uczniów klas młodszych w Szkole Podstawowej im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkej. Nie uważam się za mistrza w swojej dziedzinie. Do działania napędza mnie kreatywność i pomysłowość uczniów oraz współpraca z innymi nauczycielami. Chętnie podzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami, jak i zainspiruję się energią, z którą przyjdą Państwo na moje warsztaty i szkolenia. Wierzę, że w ten sposób razem podniesiemy swoje kompetencje z zakresu różnorodnych metod pracy i współczesnych trendów w tworzeniu sztuki. Zapraszam do współpracy.