Piąty zestaw zadań - "Jak pisać opowiadanie twórcze

Biuletyn Informacyjny WODN w Sieradzu

Formy doskonalenia i dokształcania. Rok szkolny 2020/2021

Drogie Polonistki i Poloniści

Przed Wami przedostatni zestaw ćwiczeń dla ósmoklasistów. Tym razem dotyczący tego, jak pisać opowiadania twórcze. Ufam, że zarówno prezentacja, jak i ćwiczenia dla uczniów, pomogą zebrać i uporządkować wiedzę na temat opowiadania oraz przećwiczyć wybrane umiejętności pisarskie. Materiał przyda się również nauczycielom innych klas, nie tylko ósmych. Zachęcam do korzystania.

Ostatni materiał z serii „Masz moc – egzamin na 100%” w poniedziałek rano (może nawet wcześniej, abyście mogli go przeanalizować zanim dacie do wypróbowania uczniom. Będzie to próba generalna przed egzaminem, czyli „Egzamin, ale trochę inaczej…”

Życzę miłego i pożytecznego korzystania – Ilona Lewandowska

komentarz metodyczny