Dźwiękowe opinie, porady i oceny na temat zdalnego nauczania
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Platformy

Nasz Facebook

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Październik 2020 Następny miesiąc
N P W Ś C Pt S
week 40 1 2 3
week 41 4 5 6 7 8 9 10
week 42 11 12 13 14 15 16 17
week 43 18 19 20 21 22 23 24
week 44 25 26 27 28 29 30 31

Klauzula informacyjna

Jakie oczekiwania wobec nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek w obecnej sytuacji - zdalnej edukacji - ma organ prowadzący? Oczekiwania szczególne, ponad te, które określa prawo oświatowe, ostatnie rozporządzenia?

W jaki sposób organ prowadzący postrzega pracę nauczycieli i dyrektorów w sytuacji, gdy tak niespodzianie i z konieczności, szkolna edukacja zaczęła funkcjonować nowocześnie (w formie, organizacji i metodycznie)?

Barbara Melka, Kierownik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Warcie


Co powinno się zrobić, i kto, gdy zdalne nauczanie wykluczyło wiele dzieciaków (uczniów) z edukacji; pozostawiając ich z emocjami, lękami, problemami samych sobie?

Agnieszka Jasianek-Dobras, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sieradzu


Jak oceniać w zdalnym nauczaniu? 

Jeśli prawdziwe jest przekonanie niektórych, że edukacja zdalna to w jakiejś mierze pozór, a po powrocie do instytucjonalnej szkoły trzeba będzie nadrabiać - to na czym się teraz koncentrować i jak to "coś" oceniać?

Anna Szulc, nauczycielka matematyki, wychowawczyni, tutorka i autorka.
Aktywistka ruchów działąjących na rzecz zmiany na lepsze polskiej edukacji.


Jakie myśli, związane ze zdalnym nauczaniem, rodzą się w rodzicielskiej głowie - rodzica - uczestnika procesu edukacyjnego?

Żanetta Marzuchowska, mama pierwszoklasistki, specjalistka ds. współpracy z NGO


Jakie są oczekiwania organu prowadzącego w stosunku do nauczycieli, dyrektorów szkół w zakresie zdalnego nauczania? 

Jaką cenę są w stanie płacić nauczyciele, by najlepiej wywiązać się z zadania, przed którym zostali postawieni? 

Damian Janiak, zastępca wójta Gminy Goszczanów


Jak ma zadbać o swój dobrostan psychiczno-fizyczny nauczyciel, w czasie nowego doświadczenia - organizacji i prowadzenia zdalnego nauczania?

Anna Putyńska, psychologRelacje to jeden z najważniejszych elementów motywujących w edukacji. Jak zadbać o ich podtrzymanie i modelowanie, aby edukacja zdalna była skuteczna?

Olgierd Neyman, WODN


Jak nauczyciel powinien postępować, gdy jest zalewany mnogością programów, materiałów, platform, prezentacji, etc.?

Ewa Marciniak Kulka, WODN

Współpraca

BIP

Licznik odwiedzin

1326234
DzisiajDzisiaj381
WczorajWczoraj378
W tym tygodniuW tym tygodniu381
W tym miesiącuW tym miesiącu12184
RazemRazem1326234
Mój adres IP 34.232.51.240
UNITED STATES
US

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info

Copyright 2020 WODN w Sieradzu