Jak wszyscy wiemy, trudna rzeczywistość  pandemiczna wymusiła na szkołach konieczność pracy zdalnej. W kontekście tych utrudnień, sen z powiek spędza nam wszystkim zbliżający się wielkimi krokami egzamin ósmoklasisty i egzamin maturalny. W dniu 19 listopada na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej pojawiła się informacja o planowanych zmianach we wspomnianych wyżej egzaminach. Zachęcamy do zapoznania się z pomysłami MEN, a także do uczestnictwa w konsultacjach społecznych dotyczących tychże. W załączeniu zamieszczamy prezentację MEN oraz link do strony, na której znajduje się więcej informacji o zmodyfikowanych egzaminach w roku 2021.

Jednocześnie zapewniamy, iż, gdy tylko pojawi się stosowne rozporządzenie w sprawie zmian, WODN w Sieradzu przygotuje dla Państwa ofertę szkoleniową dotycząca przygotowania uczniów do zmodyfikowanej formy egzaminów.