Egzamin ósmoklasisty dawno za nami, wielkimi krokami zbliża się już kolejny. Aby lepiej przygotować do niego uczniów, warto wykorzystać w konstruktywny sposób wyniki, jakie uczniowie osiągnęli w poprzednich latach.

WODN w Sieradzu przygotował więc dla Państwa ofertę, która w tym na pewno pomoże.

Proponujemy przygotowanie dla szkół raportów z analizy wyników egzaminu ósmoklasisty 2020 wraz z wnioskami i propozycjami rekomendacji do pracy dydaktycznej. Nasza oferta to nie tylko 3 raporty – z języka polskiego, matematyki i z języka obcego. To również szkolenie on-line z radą pedagogiczną lub z dowolną grupą nauczycieli, na którym zaprezentowane będą wyniki analiz, wnioski z nich płynące oraz propozycje działań wzmacniających słabe strony procesu kształcenia zdiagnozowane w trakcie analizy, a także takie, które pozwolą lepiej przygotować uczniów do egzaminu w 2021 roku. Na szkoleniu będzie również okazja przedyskutować zaproponowane rozwiązania oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące nauczycieli pytania związane z egzaminem, bądź analizą wyników. Uczestnicy spotkania otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Jeśli szkoła ma już przygotowane raporty, chętnie je skonsultujemy. Nasza propozycja może również dotyczyć opracowania wyników próbnych egzaminów, które przeprowadzane są w szkole. Jesteśmy elastyczni i chętnie dostosujemy się do potrzeb szkoły.

Koszt szkolenia wraz z przygotowaniem raportów – 800 PLN
Szkoły zainteresowane ofertą prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pod tym adresem można również poznać szczegóły oferty lub zadać ewentualne pytania.