Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu serdecznie zapraszają Państwa Dyrektorów szkół na dwugodzinne zdalne seminarium warsztatowe: Zarządzanie szkołą kształcącą zdalnie

Wiemy, że każdy dzień Waszej pracy to wyzwanie. Mierzycie się Państwo z bezmiarem pandemicznych problemów. Nasz pomysł wsparcia Was to zdalne seminarium warsztatowe dotyczące przywództwa edukacyjnego w trudnej dla szkół sytuacji.

Podczas spotkania zajmiemy się następującymi tematami:
● Jak zadbać o swój dobrostan psycho-fizyczny?
● Jak tworzyć współpracujący zespół nauczycieli w czasie kryzysu?
● Jak uwzględniać i odpowiadać na emocjonalne problemy uczniów i nauczycieli?
● Jak dbać o efektywne nauczanie zdalne?

Mamy nadzieję, że spotkanie z innymi dyrektorami w klimacie wzajemnego zrozumienia pozwoli na wspólne uczenie się, czerpanie ze swoich doświadczeń i emocjonalne wzmocnienie.

Metody pracy podczas spotkania to rozmowy w grupach, wykład z odwołaniem się do własnej praktyki prowadzących – ekspertów i doświadczonych dyrektorów szkół w programie Szkoła Ucząca Się.

Zapraszamy 16 listopada 2020 r. w godzinach 12:00 – 14:00

Potwierdzenie udziału w seminarium prosimy zgłaszać do WODN w Sieradzu telefonicznie pod nr tel.: 43/ 822 52 15 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 13 listopada br., podając dane kontaktowe: imię i nazwisko, nr tel., adres e-mail, nazwę i adres szkoły.

Seminarium będzie prowadzone na platformie ZOOM. Zarejestrowanym dyrektorom prześlemy link do spotkania.
Liczba uczestników jest ograniczona. Seminarium odbędzie się w terminie, jeśli zbierze się odpowiednio liczna grupa chętnych.

Seminarium jest otwarte i bezpłatne. Zostało przygotowane przez zespół Studiów Podyplomowych Liderów Oświaty (SPLO) prowadzonych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, Collegium Civitas i Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kadry Kierowniczej Oświaty.