Ostatnie wolne miejsca

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Październik 2020 Następny miesiąc
week 40 1 2 3

• Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zaprasza chętnych nauczycieli mianowanych na Kurs kwalifikacyjny Zarządzanie Oświatą. Zajęcia rozpoczynamy 23 października 2020r. o godz. 15:30

Zjazdy odbywać się będą co 2 tygodnie w godzinach: piątek  15:30 – 19:00, sobota  9:00 – 14:00. Zakończenie zajęć planujemy w czerwcu 2021 r. Obrony prac dyplomowych: lipiec/sierpień.

• Kurs pedagogiczny dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu – to kurs kwalifikacyjny realizowany w oparciu o ramowy program MEN dla czynnych zawodowo nauczycieli i daje przedmiotowe kwalifikacje.

Czas trwania 150 godzin

Kurs będzie realizowany od listopada 2020 r. do maja 2021 r. Dzięki niemu wszyscy nauczyciele, którzy pracują bez kwalifikacji pedagogicznych, będą mogli realizować zadania w ramach awansu zawodowego.

W tym tygodniuW tym tygodniu2215
W tym miesiącuW tym miesiącu10632
RazemRazem1324682
Mój adres IP 3.210.201.170