98-200 Sieradz,
ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

Anna Zalewska
Odsłony: 2555

Szanowni Nauczyciele języka angielskiego!

Druga prezentacja przygotowująca do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego zawiera ćwiczenia dotyczące środków językowych. Tym razem zebrałam fragmenty zdań do tłumaczenia.

Zapraszam serdecznie!

https://view.genial.ly/5eda7959c4c47d0d72cdba9c/presentation-znajomosc-srodkow-jezykowych-1-copy


Drodze Koleżanki i Koledzy Angliści!

To już ostatnia prosta przed egzaminem ósmoklasisty. Nasi uczniowie ćwiczyli i powtarzali przygotowując się do egzaminu prawdopodobnie cały rok szkolny od września. Powinni być już dobrze zaznajomieni z typami zadań egzaminacyjnych. To, co zazwyczaj sprawia im największy problem, to znajomość środków językowych. Postanowiłam wyjść temu naprzeciw i przygotować praktyczny zestaw do powtórzenia najczęściej pojawiających się struktur gramatycznych i leksykalnych. Zebrałam typy zadań i zdania pojawiające się do tej pory na egzaminach ósmoklasisty oraz próbnych egzaminach przygotowanych przez CKE i wydawnictwo OPERON, Dodałam swoje przykłady i w Państwa ręce oddaję pierwszą prezentację.

Proszę się częstować!

https://view.genial.ly/5ed56b1d5267300d859bb61a/presentation-untitled-genially

Zachęcam również do kontaktu – mój e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
doradca metodyczny z języka angielskiego
Anna Zalewska

Kategoria: