Szkoła od nowa

Dźwiękowe opinie, porady i oceny na temat zdalnego nauczania

100-lecie niepodległości

Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele szkół i placówek
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu serdecznie zaprasza na bezpłatne/otwarte seminarium z Jarosławem Kordzińskim*
Szkoła od nowa

W programie między innymi:
• od Kartezjusza do syndromu przyspieszonego uczenia się;
• od programu nauczania do angażowania mózgu ucznia;
• od oceniania do informacji zwrotnej;
• od nauczania do uczenia się.
Czyli jak przepoczwarzać szkołę XIX wieczną w szkołę XXI wieku i dalej.

Termin spotkania: 10 marca, godz. 11.00 – 13.30
Miejsce spotkania: Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu, ul. 3 Maja 7

Jarosław Kordziński: Trener, coach, mediator, szkoleniowiec. Autor znakomitych publikacji z zakresu zarządzania oświatą, organizacji procesu edukacyjnego i psychologii pozytywnej. Więcej na: http://jaroslawkordzinski.pl/

Prosimy o telefoniczne (43 822 52 15) lub e-mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) potwierdzenie udziału w szkoleniu do 5 marca 2020 r.

W tym tygodniuW tym tygodniu868
W tym miesiącuW tym miesiącu2810
RazemRazem1269736
Mój adres IP 3.235.181.103