Miło nam zaprosić Państwa, Nauczycieli zainteresowanych wspieraniem szkolnego wolontariatu, do udziału w projekcie Życie Marzeń – przesłanie Szymona Hołowni*. W ramach projektu uczestnicy wezmą udział:
a) w warsztatach poświęconych organizacji pracy z uczniami w szkolnym wolontariacie;
b) w zajęciach (wykład + open space) prowadzonych przez Szymona Hołownię.

Termin realizacji warsztatów i zajęć z Szymonem Hołownią – 26 listopada, w godzinach 10.00 – 16.00
• Udział w projekcie jest bezpłatny
• Uczestnicy otrzymają zaświadczenia i serwis kawowy.

*Szymon Hołownia – pisarz, dziennikarz, felietonista Tygodnika Powszechnego; zaangażowany w projekt Dobra Fabryka dla dzieci Afryki i na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Współprowadzi wraz z Marcinem Prokopem program Mam talent w TVN. Człowiek wielkiego serca i zaangażowanej wiary.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu: (43) 822 52 15

Projekt "Życie Marzeń - przesłanie Szymona Hołowni" jest finansowany z programu: Mikrogranty "ŁÓDZKIE NA PLUS".
Więcej na: https://opus.org.pl/mikrogranty-lodzkie-na-plus-2019