Vademecum nauczyciela. Wdrażanie podstawy programowej w szkole ponadpodstawowej

Diagnoza potrzeb dyrektorów

Przygotowując się do budowania oferty szkoleniowej na rok szkolny 2020/2021 zwracamy się z prośbą o wskazanie, które kompetencje chcieliby Państwo doskonalić w związku z pełnioną funkcją dyrektora. Prosimy o udzielenie informacji i wypełnienie kwestionariusza ankiety.

Nasze szkolenia - kalendarz

Poprzedni miesiąc Kwiecień 2020 Następny miesiąc
week 14 1 2 3 4
week 18 26 27 28 29 30

Zapal Czerwoną Lampkę

100-lecie niepodległości

Serdecznie zapraszamy nauczycielki i nauczycieli języka polskiego szkół ponadpodstawowych na seminarium w kooperacji z ORE: Vademecum nauczyciela. Wdrażanie podstawy programowej w szkole ponadpodstawowej. Szkolenie odbędzie się 7 października od godz. 14 w WODN w Sieradzu, ul. 3 Maja 7 (II piętro).

Koszt udziału 30 zł. Prosimy telefonicznie lub mailowo potwierdzić ewentualność udziału: 43/ 822 52 15; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tym tygodniuW tym tygodniu510
W tym miesiącuW tym miesiącu2276
RazemRazem1234231
Mój adres IP 3.231.220.139