Konkurs ofert na stanowisko nauczyciela - doradcy metodycznego

Dźwiękowe opinie, porady i oceny na temat zdalnego nauczania

100-lecie niepodległości

Szanowni Państwo Nauczyciele, Dyrektorzy, Specjaliści szkół i placówek oświatowych

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i ciepłe przyjęcie naszego Biuletynu. Cieszymy się, że forma, którą zaproponowaliśmy wydaje się trafiać w gust a informacja do właściwego adresata. Ta sytuacja pozwala nam z nieco większą ufnością patrzeć w przyszłość i na bieżąco organizować naszą pracę dla Państwa, zgodnie ze zidentyfikowanymi potrzebami.

Edukacja zdalna dyktuje nam wszystkim swoje warunki, trudne do spełnienia. Tym trudniejsze, że prawo oświatowe pozostawia wiele niedomówień, niejasności i przestrzeni do interpretacji. W tej sytuacji dyrektor musi być człowiekiem z żelaza (tylko mistrza Wajdy już nie ma).

Dziś kolejna porcja informacji związanych z organizacją szeroko rozumianego procesu dydaktyczno-wychowawczego. Także Państwa refleksji, obaw ale i satysfakcji przeżywanych od początku wyjątkowego czasu, czyli od 16 marca br.

Bardzo dziękujemy Państwu Dyrektorom, że pamiętacie o swoich nauczycielach i również Im udostępniacie Biuletyn. Będziemy wdzięczni za każde udostępnienie.

Olgierd Neyman
Dyrektor WODN w Sieradzu

BIULETYN INFORMACYJNY ERY EDUKACJI ZDALNEJ 18 MAJA 2020 (numer 2)

Wiemy, że ostatnich tygodni doświadczacie Państwa szczególnie dotkliwie. Zorganizować e-nauczanie i zadowolić wszystkich, którzy w mniejszym stopniu spieszą ze wsparciem a w większym z oczekiwaniami, to przedsięwzięcie karkołomne. Od początku zawieszenia pracy szkół jesteśmy z Państwem w solidarności. Także teraz pozwalamy sobie przesłać pierwszy BIULETYN informacyjny, w którym znaleźć można najświeższe nasze propozycje:
• Przydatne informacje, w tym ministerialną interpretację wynagradzania pracy nauczycieli i nauczycieli specjalistów;
• Miejsce na Państwa ogłoszenia i komunikaty do innych szkół/nauczycieli;
• Ofertę e-szkolenia rady pedagogicznej i innych kursów;
• Porady i zapowiedzi, m. in. dotyczące organizacji pracy z uczniem SPE
Zapraszamy 

BIULETYN INFORMACYJNY ERY EDUKACJI ZDALNEJ

W tym tygodniuW tym tygodniu2110