Biuletyn Informacyjny Ery Edukacji Zdalnej
Kontakt
tel. 43 822 36 91
email: wodn@wodnsieradz.edu.pl adres: Sieradz, ul. 3 Maja 7

WODN w Sieradzu

 • 1 WODN w Sieradzu

  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli działającą na terenie województwa łódzkiego i funkcjonuje od 1989 roku. Organem prowadzącym WODN jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Celem naszej działalności jest wspomaganie jakości pracy szkół oraz pomoc nauczycielom w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
  Zapraszamy
 • 2 Nasze działania

  Działania, które podejmujemy umożliwiają nauczycielom doskonalenie i zdobywanie nowych kompetencji, wymianę doświadczeń pedagogicznych, inspirują twórczo poszukiwania oraz przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy placówek oświatowych. Nasza praca opiera się na poczuciu odpowiedzialności i na partnerskim współdziałaniu, zaspokaja ambicje zawodowe, daje satysfakcję oraz umożliwia rozwój osobisty.
  Zapraszamy
 • 3 Nasza propozycja

  Chcielibyśmy, aby udział w proponowanych przez nas formach doskonalenia umożliwiał Państwu poszerzanie własnej świadomości zawodowej. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta zaspokoi oczekiwania środowiska oświatowego oraz sprosta wymogom dynamicznej rzeczywistości szkolnej, spotykając się z życzliwym odbiorem wyrażającym się udziałem w wybranych formach doskonalenia.
  Zapraszamy
 • 4 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  The Regional Teacher Training Centre in Sieradz is a public institution which has been advising teachers in the Lodz region since 1989. Our aim is to support the quality of work in schools and help teachers in their work in the classroom. We enable the development and acquisition of new competences by the exchange of experiences, locally as well as with foreign partners, in order to inspire creative exploration.
  Welcome
 • 5 The Regional Teacher Training Centre in Sieradz

  Our work, based on a sense of responsibility and cooperation, gives satisfaction and enables personal development. Since 1st September 2014 we have been operating in two locations: Teacher Training Centre in Sieradz and our institution’s local branch in Wieluń.
  Welcome

Edukacja w czasach pandemii koronawirusa

Biuletyn Informacyjny Ery Edukacji Zdalnej

Konkurs ofert na stanowisko nauczyciela - doradcy metodycznego

Dźwiękowe opinie, porady i oceny na temat zdalnego nauczania

 

Zdalna praca szkolnych specjalistów

Biblioteki Pedagogiczne zdalnemu nauczaniu

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi

 Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu

Nasz Facebook

Platformy

100-lecie niepodległości

Klauzula informacyjna

Szanowni Państwo Nauczyciele, Dyrektorzy, Specjaliści szkół i placówek oświatowych

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i ciepłe przyjęcie naszego Biuletynu. Cieszymy się, że forma, którą zaproponowaliśmy wydaje się trafiać w gust a informacja do właściwego adresata. Ta sytuacja pozwala nam z nieco większą ufnością patrzeć w przyszłość i na bieżąco organizować naszą pracę dla Państwa, zgodnie ze zidentyfikowanymi potrzebami.

Edukacja zdalna dyktuje nam wszystkim swoje warunki, trudne do spełnienia. Tym trudniejsze, że prawo oświatowe pozostawia wiele niedomówień, niejasności i przestrzeni do interpretacji. W tej sytuacji dyrektor musi być człowiekiem z żelaza (tylko mistrza Wajdy już nie ma).

Dziś kolejna porcja informacji związanych z organizacją szeroko rozumianego procesu dydaktyczno-wychowawczego. Także Państwa refleksji, obaw ale i satysfakcji przeżywanych od początku wyjątkowego czasu, czyli od 16 marca br.

Bardzo dziękujemy Państwu Dyrektorom, że pamiętacie o swoich nauczycielach i również Im udostępniacie Biuletyn. Będziemy wdzięczni za każde udostępnienie.

Olgierd Neyman
Dyrektor WODN w Sieradzu

BIULETYN INFORMACYJNY ERY EDUKACJI ZDALNEJ 18 MAJA 2020 (numer 2)


Wiemy, że ostatnich tygodni doświadczacie Państwa szczególnie dotkliwie. Zorganizować e-nauczanie i zadowolić wszystkich, którzy w mniejszym stopniu spieszą ze wsparciem a w większym z oczekiwaniami, to przedsięwzięcie karkołomne. Od początku zawieszenia pracy szkół jesteśmy z Państwem w solidarności. Także teraz pozwalamy sobie przesłać pierwszy BIULETYN informacyjny, w którym znaleźć można najświeższe nasze propozycje:
• Przydatne informacje, w tym ministerialną interpretację wynagradzania pracy nauczycieli i nauczycieli specjalistów;
• Miejsce na Państwa ogłoszenia i komunikaty do innych szkół/nauczycieli;
• Ofertę e-szkolenia rady pedagogicznej i innych kursów;
• Porady i zapowiedzi, m. in. dotyczące organizacji pracy z uczniem SPE
Zapraszamy 

BIULETYN INFORMACYJNY ERY EDUKACJI ZDALNEJ

Współpraca

BIP

Licznik odwiedzin

1253862
DzisiajDzisiaj265
WczorajWczoraj460
W tym tygodniuW tym tygodniu2110
W tym miesiącuW tym miesiącu10861
RazemRazem1253862
Mój adres IP 18.207.254.88
UNITED STATES
US

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info

Copyright 2020 WODN w Sieradzu